چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
خانه / اخبار / بتن و فرآوردهای بتنی / مهرماه تبریز میزبان شانزدهمین دوره مسابقات ملی بتن ایران

مهرماه تبریز میزبان شانزدهمین دوره مسابقات ملی بتن ایران

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی از برگزاری شانزدهمین دوره مسابقات ملی بتن در مهرماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز خبر داد.

عزیز جوانپور  اظهار داشت: شانزدهمین دوره مسابقات ملی بتن چهارم و پنجم مهر سال‌جاری با حضور محققان، اساتید و فعالان این حوزه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به نحوه برگزاری این مسابقات اضافه کرد: معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و انجمن بتن ایران شانزدهمین دوره مسابقات ملی بتن را به مناسبت روز بتن(بزرگداشت استاد احمد حامی) به مدت دو روز به میزبانی تبریز برگزار می‌کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اهداف برپایی این دوره مسابقات تصریح کرد: افزایش تجربه علمی دانشجویان و ایجاد انگیزه برای کسب علوم جدید در زمینه تکنولوژی بتن و ارتقای دانش فنی و تمرین کار گروهی از جمله اهداف این مسابقات است.

به گفته وی، مسابقات ملی بتن ویژه دانشجویان در رشته‌های مسابقه بتن سبک دانشجویی، مسابقه سازه محافظ تخم مرغ(EPD)، مسابقه تیر سبک خمشی، مسابقه بتن پرمقاومت دانشجویی، مسابقه عکاسی، بتن و سازه‌های بتنی، مسابقه پوستر و پایان‌نامه برتر دانشجویی در سطح کارشناسی ارشد و در زمینه تحقیقات عملی بتن و سازه‌های بتنی(جایزه دکتر مهدی قالیبافیان و با همکاری انستیتو مصالح ساختمانی دانشگاه تهران) برگزار می‌شود.

 فارس 

حتما ببینید

نهمین دوره مسابقات ملی بتن در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود

 دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نهمین دوره مسابقات ملی بتن با هدف ساخت بتن های خودتراکم سازگار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *