چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
خانه / اخبار / صنعت سیمان / در بازدید جمارانیان از نمایشگاه بین المللی محیط زیست تاکید شد/تبلور همدلی و هم افزایی در هلدینگ سیمانی شستا

در بازدید جمارانیان از نمایشگاه بین المللی محیط زیست تاکید شد/تبلور همدلی و هم افزایی در هلدینگ سیمانی شستا

به گزارش روابط عمومی شستا:

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین با اشاره به ضرورت توجه به مقوله محیط زیست و مسئولیت‌های اجتماعی گفت:

 

اوج همدلی و هم افزایی و موفقیت در اجرای دستورالعمل ها و قوانین حفظ محیط زیست را شرکتهای تابعه شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین و هلدینگ فارس وخوزستان به معنای واقعی تعریف کردند.

 

این توفیق نشان دهنده پیشرو بودن صنعت سیمان کشور به عنوان صنعت سبز و همچنین افتخاری ارزشمند برای هلدینگ سیمان تامین و فارس و خوزستان به عنوان هلدینگ سبز کشور است.

درسالی که ازسوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامیده شده است ما موظفیم با کاهش هزینه‌های غیرضرور و مدیریت هزینه ها، بهره مندی از دانش و انگیزه همکاران متخصص و جوان گسترش بازار  های هدف داخلی و خارجی/ضمن ارتقاء رونق تولید، منافع ذینفعان را حفظ کنیم و آن را به نحو شایسته افزایش  دهیم.

وی با تمجید از نقش بی بدیل شرکتهای سیمانی در کمکهای گسترده امداد و نجات ، مالی و لجستیک به سیل زدگان مناطق مختلف کشور در یکماه گذشته گفت:

این عملیلات کمک رسانی به مردم و مسئولان از سوی هلدینگ ها و شرکت های تابعه شستا نماد موفق در تحقق مقوله مهم مسئولیت های اجتماعی است.

ماهنامه سیمان،بتن و افزودنی‌ها

@cementon

 

 

حتما ببینید

سیمان مازندران در دوره ۳ ماهه منتهی به پایان سال ۹۷ به ازای هر سهم ۴۳ ریال سود محقق کرده است

 سیمان مازندران در دوره ۳ ماهه منتهی به ۹۷/۱۲/۲۹ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *